🇫🇮

Фінляндія

📌
https://ukrainians-in-finland.org Великий ресурс організованний Товариством українців у Фінляндії (ТУФ). Самий оновлюваємий та вичерпующий ресурс. Рекомендуємо перейти за посиланням.

Зміст

  1. Важлива інформація
  2. Як дістатися?
  3. Умови перебування / Ваші права
  4. Де шукати допомогу

Важлива інформація

🇪🇺
Важлива iнформація для людей, які тікають від війни в Україні на територію Європейського Союзу 🔻 якими правами користуються українці на території ЄС

🔻 що потрібно, щоб отримати медичну допомогу, житло, роботу

🔻 які документи і коли потрібно оформити тощо

Як дістатися?

  • Авіа сполученням. Наприклад, можна скористатися безкоштовними авіабілетами від WizzAir
  • Поїздами дального сполучення скрізь Європу, але всі країни окрім Балканських (Сербія, Албанія, Косово, Боснія та Герцоговина), дозволяють українцям користуватися поїздами безкоштовно за умови наявності українскього документа. Деталі шукайте можна знайти за посиланням.
  • Питання щодо в'їзду і перебування на території Нідерландів

В’їзд з тваринами

ПЕРЕВІРЕНО

В'їзд до ФІНЛЯНДІЇ - За цих виняткових обставин, домашні тварини, які подорожують з власниками з України або, за форс-мажорних обставин, з Росії, мають право в'їхати на територію Фінляндії без попередньої заяви або дозволу. Власники або їх представники повинні показати домашню тварину й будь-які документи митній службі Фінляндії при перетині кордону. Подальші інструкції будуть надані митною службою Фінляндії.

Умови перебування

Де шукати домогу?