🇮🇹

Італія

Зміст

 1. Важлива інформація
 2. Як дістатися?
 3. Умови перебування / Ваші права
 4. Реєстрація по містах
 5. Де шукати житло?
 6. Де шукати роботу?
 7. Інши види допомоги

Важлива інформація

🇪🇺
Важлива iнформація для людей, які тікають від війни в Україні на територію Європейського Союзу 🔻 якими правами користуються українці на території ЄС

🔻 що потрібно, щоб отримати медичну допомогу, житло, роботу

🔻 які документи і коли потрібно оформити тощо

Як портапити?

 • Авіа сполученням. Наприклад, можна скористатися безкоштовними авіабілетами від WizzAir
 • Поїздами дального сполучення скрізь Європу, але всі країни окрім Балканських (Сербія, Албанія, Косово, Боснія та Герцоговина), дозволяють українцям користуватися поїздами безкоштовно за умови наявності українскього документа. Деталі шукайте можна знайти за посиланням.
 • Питання щодо в'їзду і перебування на території Нідерландів

Умови в’їзду та перебування

В’їзд з тваринами

ПЕРЕВІРЕНО

В'їзд до ІТАЛІЇ - громадянам України тепер дозволено в'їзд до європейських країн зі своїми собаками та кішками навіть без належних документів. Це питання буде вирішено, як тільки сім'ї та їхні домашні тварини перетнуть кордон.

Реєстрація по містах

 • Українці, які прибувають до Мілана повинні зв’язатися з консульством у Мілані та повідомити свою присутність у місті
 • Українці, які прибувають до Риму, можуть телефонувати за номером 800.93.88.73 щодня з 08:00 до 20:00 або написати електронного листа на адресу emergenza.ucraina@comune.roma.it, щоб попросити допомоги та інформації щодо розміщення біженців.
 • Муніципалітет Неаполю надає інформацію (також українською) про асоціації, які допомагають біженцям з посвідкою на проживання, проживанням та комунальними послугами.
 • Люди, які приїжджають до Болоньї з України, можуть заповнити онлайн-форму, щоб запросити гостинність або повідомити муніципалітет про свій приїзд (форма доступна англійською, українською та російською мовами).
 • Українці, які прибувають до Венеції, можуть телефонувати за номером 041041 з 08:00 до 20:00 щодня або написати електронний лист на ucraina@comune.venezia.it, щоб попросити допомоги та інформації щодо гостинності, документації та охорони здоров’я.

Де шукати допомогу?

Житло

Працевлаштування

Інше